ZalogujU┐ytkownikHas│o
Rejestracja Rejestracja Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci Wiadomości

Wy´┐Żlij tekst


Kto jest Twoim bohaterem i dlaczego Wojciech Jaruzelski?

E-Mail nadawcy
E-Mail odbiorcy
Forum


15.09.2008, 01:51 jajakoja Zobacz ostatni post
na w´┐Żtku: Dlatego ´┐Że prze´┐Ży´┐Ż rz´┐Żdy Kaczy´┐Żskich

Fraszki Petrosa
Pan Tarejusz

Czat

rozmawia:
estimado


Wiadomości dnia
M. ´┐Żroda dla WP: Donald Kastrat i Jaros´┐Żaw Bobas

Ostatni tydzie´┐Ż w polityce w pe´┐Żni zrekompensowa´┐Ż nam wakacyjn´┐Ż nudn´┐Ż. Politycy ruszyli na scen´┐Ż i spektakl si´┐Ż rozpocz´┐Ż´┐Ż. By´┐Ży inwektywy, spis ci´┐Ż´┐Ż, kastracja, kreatury, Filipiny, "bobasy" i "dzieci". A wszystko zacz´┐Żo si´┐Ż od s´┐Żynnej radiowej wypowiedzi Jaros´┐Żawa Kaczy´┐Żskiego: Co kiedy´┐Ż tam by´┐Żo - powiedzmy sobie - tak zarysowane, bardzo jeszcze niewyra´┐Żn´┐Ż kresk´┐Ż, ´┐Że mog´┐Żoby ze strony Rosji nast´┐Żpi´┐Ż, to s´┐Żdz´┐Ż w tym momencie nie nast´┐Żpi. Zdania tego nie powstydziliby si´┐Ż Nostradamus, Ezechiel, Gosiewski ani nawet kr´┐Żlowa Saba s´┐Żynna z mroczno´┐Żci swych przepowiedni. Nic wi´┐Żc nic dziwnego, ´┐Że pewien natchniony internauta wykrzykn´┐Ż´┐Ż i zapisa´┐Ż: "Trafne odczytywanie donios´┐Żych my´┐Żli Jaros´┐Żawa Kaczy´┐Żskiego, jedyn´┐Ż droga do rozwoju IV RP!".


Bielan: nie ma alternatywy dla kandydatury Kaczy´┐Żskiego

Nie ma alternatywy dla kandydatury prezydenta Kaczy´┐Żskiego w wyborach - m´┐Żwi w rozmowie z "Rzeczpospolit´┐Ż" z wiceprzewodnicz´┐Żcy Parlamentu Europejskiego, rzecznik prasowy PiS Adam Bielan.


Jan Krzysztof Bielecki zostanie komisarzem UE?

Wiosn´┐Ż przysz´┐Żego roku, tu´┐Ż przed czerwcowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego, rozstrzygnie si´┐Ż podzia´┐Ż stanowisk w Komisji Europejskiej. Ka´┐Żdemu krajowi przys´┐Żuguje stanowisko jednego komisarza. We w´┐Żadzach PO pojawi´┐Ż si´┐Ż pomys´┐Ż, by rz´┐Żd zg´┐Żosi´┐Ż na t´┐Ż funkcj´┐Ż Jana Krzysztofa Bieleckiego, prezesa Pekao SA, by´┐Żego premiera i mentora Donalda Tuska - pisze "Rzeczpospolita".


Jak rz´┐Żd przekszta´┐Żci szpitale w sp´┐Żki?

Szpitale stan´┐Ż si´┐Ż sp´┐Żkami prawa handlowego. I ani PiS, ani prezydent nie b´┐Żd´┐Ż w stanie tego zablokowa´┐Ż. "Gazeta Wyborcza" pozna´┐Ża tajny plan rz´┐Żdu, jak wprowadzi´┐Ż w ´┐Życie jedn´┐Ż z najbardziej kontrowersyjnych reform zdrowotnych.


Przyczyn´┐Ż katastrofy rosyjskiego samolotu by´┐Ża awaria silnika

Przyczyn´┐Ż niedzielnej katastrofy samolotu Boeing 737-500 w Permie, w kt´┐Żrej zgin´┐Żo 88 os´┐Żb, by´┐Ża przypuszczalnie awaria silnika - powiadomili ´┐Żledczy badaj´┐Żcy okoliczno´┐Żci wypadku.


Polacy chc´┐Ż euro od 2011 r.

Ponad po´┐Żowa Polak´┐Żw chce wprowadzenia w Polsce euro - wynika z sonda´┐Żu przeprowadzonego dla "Dziennika" w sobot´┐Ż przez TNS OBOP. Co wi´┐Żcej, wi´┐Żkszo´┐Ż´┐Ż z nich chcia´┐Żaby p´┐Żaci´┐Ż europejsk´┐Ż walut´┐Ż w polskich sklepach ju´┐Ż w 2011 r.


Zaton´┐Ż´┐Ż prom z setk´┐Ż os´┐Żb na pok´┐Żadzie

Prom z ponad setk´┐Ż os´┐Żb na pok´┐Żadzie zaton´┐Ż´┐Ż w nocy z niedzieli na poniedzia´┐Żek u p´┐Żnocno-zachodnich wybrze´┐Ży Turcji. Dotychczas potwierdzono ´┐Żmier´┐Ż jednej osoby, lecz kolejne 34 uznano za zaginione - poinformowali przedstawiciele lokalnych w´┐Żadz.

źr´┐Żdło: wp.pl
Rados´┐Żaw Sikorski dla DZIENNIKA:: "Prezydent mo´┐Że mnie zaprosi´┐Ż nawet do klatki"
Szef polskiej dyplomacji zapewnia, ´┐Że poinformowa´┐Ż Kancelari´┐Ż Prezydenta o swoim spotkaniu z ministerm spraw zagranicznych Bia´┐Żorusi, cho´┐Ż nie mia´┐Ż takiego obowi´┐Żzku, bo jego szefem jest premier, a nie prezydent. "Pan prezydent otrzymuje depesze i notatki po to, ´┐Żeby mia´┐Ż pe´┐Żni´┐Ż informacji o polityce rz´┐Żdu. Zawsze mo´┐Że mnie te´┐Ż zaprosi´┐Ż na rozmow´┐Ż, aby dowiedzie´┐Ż si´┐Ż wi´┐Żcej. Nawet do klatki. Natomiast nie jest oberpremierem" - m´┐Żwi w rozmowie z DZIENNIKIEM.

Szef PiS dla DZIENNIKA: Kaczy´┐Żski: Nie odm´┐Żwi´┐Ż Tuskowi spotkania
Gdyby rzeczywi´┐Żcie Donald Tusk chcia´┐Żby ze mn´┐Ż si´┐Ż spotka´┐Ż i porozmawia´┐Ż w jakiej´┐Ż sprawie merytorycznej, to ja nie odmawiam - zapewnia w rozmowie z DZIENNIKIEM prezes PiS, Jaros´┐Żaw Kaczy´┐Żski. "Ale przecie´┐Ż s´┐Ż telefony. Kiedy ja by´┐Żem premierem i mimo atak´┐Żw chcia´┐Żem z nim porozmawia´┐Ż, to nie szuka´┐Żem ´┐Żadnych po´┐Żrednik´┐Żw. I by´┐Żo zupe´┐Żnie spokojnie" - m´┐Żwi zdziwiony faktem, ´┐Że premier prosi prezydenta o pomoc w zorganizowaniu takiego spotkania.

Premier zamawia drog´┐Ż us´┐Żug´┐Ż: Tusk zap´┐Żaci 100 tys. z´┐Ż za wywieszenie flagi
Ile kosztuje zawieszenie flagi? Ile jest warte to, by nie wisia´┐Ża ona do g´┐Żry nogami? Zdaniem premiera Donalda Tuska za taka us´┐Żug´┐Ż warto zap´┐Żaci´┐Ż a´┐Ż 100 tys. z´┐Ż - donosi "Newsweek". Tyle bowiem zap´┐Żaci Kancelaria Premiera prywatnej firmie za wywieszanie flag z okazji wizyt zagranicznych go´┐Żci.

Woli samoloty rz´┐Żdowe: Tusk jednak nie lata rejsowymi kursami
Na pocz´┐Żtku kadencji premier Donald Tusk zapowiada´┐Ż, ´┐Że - by odci´┐Ż´┐Ży´┐Ż bud´┐Żet - z samolot´┐Żw rz´┐Żdowych przesi´┐Żdzie si´┐Ż do rejsowych. Jednak z szumnych zapowiedzi nic nie wysz´┐Żo. TVP Info obliczy´┐Ża, ´┐Że na 23 s´┐Żu´┐Żbowe podr´┐Że szef rz´┐Żdu tylko czterokrotnie korzysta´┐Ż z us´┐Żug komercyjnych linii lotniczych

By´┐Ży minister grozi procesami: Cytujesz Ziobr´┐Ż? Zostaniesz pozwany
Pozw´┐Ż do s´┐Żdu ka´┐Żdego, kto b´┐Żdzie cytowa´┐Ż moje s´┐Żowa - zapowiada Zbigniew Ziobro. Chodzi o s´┐Żynne ju´┐Ż zdanie o kardiochirurgu Miros´┐Żawie G.: "ju´┐Ż nikt nigdy przez tego pana ´┐Życia pozbawiony nie b´┐Żdzie". By´┐Ży minister sprawiedliwo´┐Żci przekonuje, ´┐Że zdanie to zosta´┐Żo wyrwane z kontekstu, a to wywo´┐Ża´┐Żo "nagonk´┐Ż prasow´┐Ż" - twierdzi TVP Info.

"Nie ma i nie b´┐Żdzie ´┐Żadnych konflikt´┐Żw": Koalicja bagatelizuje starcie Pitery i K´┐Żopotka
Julia Pitera zapowiada ujawnienie prawdziwej bomby, Eugeniusz K´┐Żopotek z PSL m´┐Żwi o politycznym samob´┐Żjstwie pos´┐Żanki PO. Czy tak ostry konflikt mi´┐Żdzy politykami rz´┐Żdz´┐Żcych partii grozi krachem koalicji? Nie - odpowiadaj´┐Ż zgodnie szefowie klub´┐Żw. "Nie ma ´┐Żadnych konflikt´┐Żw i nie b´┐Żdzie mi´┐Żdzy politykami PSL i PO" - zapewnia Zbigniew Chlebowski.

Zapowied´┐Ż premiera wzbudza emocje: Politycy: Euro w 2011 roku? To nierealne!
Prezydent, PiS i SLD domagaj´┐Ż si´┐Ż, by premier przedstawi´┐Ż harmonogram wchodzenia Polski do strefy euro. Kilka dni temu Donald Tusk zapowiedzia´┐Ż, ´┐Że now´┐Ż walut´┐Ż b´┐Żdziemy p´┐Żaci´┐Ż ju´┐Ż za trzy lata. PiS jednak ostrzega: do tego potrzebna jest zmiana konstytucji. Opozycja przekonuje te´┐Ż, ´┐Że wprowadzenie euro w 2011 roku jest raczej nierealne.

źr´┐Żdło: dziennik.plDziennik Internaut´┐Żw

Statystyki


od 02 lutego 2007
g´┐Żos´┐Żw: 221800
wizyt: 1108860
ods´┐Żon: 2938970

Info o nowym tek´┐Żcie
RSS tekst´┐Żw
RSS komentarzy

Evergreens


podsumowanie IV RP
wyjątkowy rok
historia jednego życia
zawiniło Webasto
podw´┐Żrko

demokracja
jakiej Polski chcemy?
silna Polska?
B´┐Żg Honor Ojczyzna
Powstanie Warszawskie
antykomunizm
PIS - prawica?
wolność
liberalizm

elektorat
polski katolicyzm
tradycja
patriotyzm
cz´┐Żowiek prosty
prawdziwy Polak
mentalno´┐Ż´┐Ż kanara

sprawiedliwość
propaganda sukcesu
normalne pa´┐Żstwo
jest taki kraj
rewolucja moralna
socjotechnika

kult biedy
dwie wizje Polski
kartofel
tandeta
czytelnik uzależniony


Inni blogerzy pisz´┐Ż


blogi polityczne


Coś dla miłośnik´┐Żw motocykli


Aprilia
Ducati
Honda
Kawasaki
Suzuki
YamahaO stronie | Linki | Kontakt | Impressum
© 2005 - 2008 www.matka-kurka.net
Blogi polityczne