ZalogujUżytkownikHasło
Rejestracja Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Wiadomości

Tekst 836 - 11 lipca 2007
Trybunał Stanu jeszcze nigdy tak nisko nie kłaniał się braciom Daltonom!
Zdławiłem śmiech wewnętrzny i fizyczny, jak to zdymisjonowany medialnie premier, w obliczu konstytucji powinien dziś wziąć udział w posiedzeniu rządu. Republika IVRP bananami stoi. Znowu muszę sam się pochwalić za błyskotliwość umysłu, słodkich wpisów pod innymi Nickami nie licząc. Pisałem o TYM zanim Dziennik, jak to ma w zwyczaju Polska prasa, dowiaduje się co się dzieje w najbardziej tajnych organach państwa i bynajmniej Ziobro czy CBA nie interesuje się tym. Sprawa śmierdziała na kilometr tandetą sklecona na kolanie. Klasyka propagandy na wzór esbecki, ale żeby nie było nudno, odwołam się do syndromu Murzyna z miasteczku kopaczy złota. W miasteczku zgwałcono pastorową, niebogę znalazł stary ślepy John Murzyn, bez nogi, którą stracił na wojnie. Pobiegł John do szeryfa i zdał sprawę z sensacji. Przywieziono pastorową dyliżansem na sygnale do kościoła i zleciało się całe miasteczko. Pastorowa, jak na gwałt, wyglądała wyjątkowo rześko, korzystając z tego faktu, pastor zadaje fundamentalne pytanie. Kto cię zgwałcił moja luba? Nie wiem mężu, było ciemno. Ciemno powiadasz? Zaraz, zaraz ciemno, podchwycił szeryf? Ciemno czyli czarno, a jak czarno to Murzyn zgwałcił. Rzecz się działa w Południowej Karolinie, gdzie Murzyni byli sytuowani społecznie gdzieś miedzy indykiem i starą szkapą szeryfa, zatem wsiadali w tanie linie lotnicze i uciekali od rosnącego PKB i spadku bezrobocia, do słonecznej Kalifornii, gdzie wiatr rozwiewa włosy. Ostał się w miasteczku jeden Murzyn John, co to się nad zgwałconą ulitował. Ledwie szeryf krzyknął Murzyn, już motłoch postawił szubienicę. I tak zawisł ślepy John bez nogi, za to że było ciemno. Kiedy grabarz John (w miasteczku były same Johny) składał Murzyna Johna do jesionki, krawcowa Merry ulitowała się nad ciałem i postanowiła chociaż po śmierci ubrać Murzyna jak Bóg przykazał. Mary była 4-krotną 50-letnią wdową, która już nie jedno w życiu widziała, ale u Johna nie zauważyła nic, gdy zdjęła johnowe spodnie, okazało się, że wojna urwała nie tylko nogę. Leci Merry do miasteczka i w dzwony bije, ludzie zabiliśmy niewinnego Murzyna, on nie miał czym znieważyć pastorowej. Eeee prowokacja, odparowała chórem populacja miasteczka i w tym samym czasie młody John, syn szeryfa zarumienił się jak parada równości, a pastorowa puściła młodzieńcowi ledwie zauważalne oczko.

Tak to w miasteczku zwanym Kaczdown prawu i sprawiedliwości stało sie zadość. Wracamy na nasz dziki wschód. Co tu pisać??? Żeby cokolwiek do opancerzonych głów dotarło?? Może dziś trochę o przyzwoitości, tak po prostu, tylko że to mało, będzie zatem o ośmieszaniu Polski. Żyjemy w kraju, w którym jeśli partyjny kolega zada niewygodne pytanie, zgodnie z zasadami zadawania merytorycznych pytań, śmiertelnie obrażony prezydent tego kraju natychmiast udziela wywiadu publicznej TV, by oznajmić narodowi, że on zrywa znajomość z panem X. Premier tego kraju oświadcza narodowi, że partyjny kolega popełnił `ciężki błąd', za który musi zapłacić. Kiedy natomiast prostacki zakonnik, niemal wyklęty przez Watykan, działający na pograniczu sekty i przestępstwa, organizuje pielgrzymkę, premier tego kraju idzie na klęczkach i oświadcza całemu narodowi, że ci wyznawcy wyklętego zakonnika, to przyszłość narodu. Zarówno premier jak i prezydent, nie udzielają wywiadu, kiedy zakonnik nazywa prezydenta oszustem, żonę prezydenta czarownicą, którą należy poddać eutanazji, poprzez topienie w czymś, czego nie można nazywać perfumerią. Tego już jest dość, aby stwierdzić, że nie mamy do czynienia z państwem europejskim, lecz z republika bananową. Jednak to ledwie przebijający się przez toń wierzchołek góry lodowej.


Taki numer jaki zrobiła CBA wobec wicepremiera rządu, w państwie, które leży w Europie i należy do UE, to po prostu dzicz, bolszewicka dzicz, to nic innego jak prymitywna forma zamachu stanu. Ciemny lud oczywiście tego nie wie i nie rozumie, ale nie używa się prowokacji wobec premiera, własnego premiera, własnej koalicji i wobec żadnego innego premiera, na zasadzie dajcie mi człowieka. Co musi być wstępem do przeprowadzenia takiej akcji?? Oczywiście poważne, bardzo poważne zarzuty, działania podjęte wobec premiera rządu, muszą mieć silne podstawy, nie jakieś powiedziała jedna baba, drugiej babie. Inna kwestia, kompletnie niezrozumiała dla mnie. Dlaczego tak poważnymi zarzutami, stawianymi bardzo wysokiemu urzędnikowi, zajmuje się tak niepoważna instytucja jak CBA, skompromitowana przybudówka partyjna PiS. Przecież w przypadku premiera rządu powinny się tym zająć powołane do tego służby, czyli ABW, to wręcz modelowy przykład, kiedy ABW winno wkroczyć. Premier rządu nie jest Kowalskim kradnącym kurę Nowakowi, jego ewentualna działalność przestępcza godzi w porządek konstytucyjny i tak gwałconą codziennie rację stanu. Kolejna sprawa, co to za wystąpienie ministra sprawiedliwości i samego premiera, którzy mówią mniej więcej tak: `dowody są poważne, wicepremier jest w kręgu podejrzanych, co nie oznacza, że jest winny, może być nie winny, niestety takie sprawy ciągną się latami i tu pada lista partyjnych kolegów premiera, którzy borykają się prawem'. Prawny bełkot, groch z kapustą, takie słowa wypowiadane przez ludzi odpowiedzialnych za państwo, to bufonada, infantylność, poziom dna. Definicja poważnych dowodów, jest taka, że poważnie oskarżony traci immunitet i idzie do aresztu. Definicja politycznej hucpy jest taka, jaką oglądamy od kilku dni. W państwie prawa, Leppera przeproszono by natychmiast i poproszono, aby sprawie dla powagi państwa i urzędu nie nadawać już rozgłosu. W państwie prawa, po takim numerze, natychmiast do dymisji powinien się poddać premier, minister sprawiedliwości, a CBA i wszyscy zleceniodawcy oddać do dyspozycji prokuratora. W miasteczku Kaczdown powieszono Murzyna, a motłoch się cieszy, że prawu i sprawiedliwości staje się zadość.

Matka_Kurka 2007-07-11 12:01

Głosów: 269
URL do tego tekstu:
http://www.matka-kurka.net/post/?p=836
Głosuj             Wyślij na e-mail              link do onet.pl


Wasze komentarze do tego tekstu
 Wątki   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń 
Nie ma jeszcze komentarzy
Napisz nowy wątek Dodaj nowy wątek

Forum


15.09.2008, 01:51 jajakoja Zobacz ostatni post
na wątku: Dlatego że przeżył rządy Kaczyńskich

Fraszki Petrosa
Pan Tarejusz

Czat

rozmawia:
estimado


Wiadomości dnia
Ławrow: użyłem niecenzuralnego słowa, ale cytując kogoś innego

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow przyznał w niedzielę, że użył niecenzuralnego słowa w rozmowie z szefem brytyjskiego MSZ Davidem Milibandem, ale był to tylko cytat z czyjejś opinii o prezydencie Gruzji.


"Der Spiegel": Saakaszwili okłamał Zachód

W Waszyngtonie narasta podejrzliwość, że prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili to hazardzista, który sam wywołał krwawą pięciodniową wojnę na Kaukazie i bezczelnie okłamał Zachód - pisze niemiecki tygodnik "Der Spiegel".


Ziobro: nie nazwałem doktora mordercą

Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapewnił, że nie zamierza pozywać za dokładne cytowanie jego słów o doktorze Mirosławie Garlickim. Jak wyjaśnił wcześniejsze doniesienia tvp.info wynikały z "nieporozumienia w prywatnej rozmowie z dziennikarzem" serwisu.


Gosiewski chce od Pitery 100 tys. zł zadośćuczynienia

Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Gosiewski zapowiedział na antenie Radia Kielce, że pozwie do sądu Julię Piterę. Poseł będzie się domagał, by minister Pitera wpłaciła 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz Caritas Polska. Uważa, że byłby to właściwy akt przeprosin.


W różnych miejscach Suwałk podpalano cztery samochody

Cztery samochody spłonęły, a jeden został uszkodzony w nocy z soboty na niedzielę w Suwałkach - poinformował Jacek Dobrzński, rzecznik podlaskiej policji.


Kościół anglikański przeprasza Karola Darwina

Kościół anglikański postanowił przeprosić Karola Darwina za to, że "źle interpretował" jego teorię ewolucji i zachęcał innych do jej ignorowania i odrzucenia - podał na swej stronie internetowej brytyjski dziennik "Daily Telegraph".


Szukała pracy; została zgwałcona przez dyrektora?

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sejnach Jacek K. został w sobotę zatrzymany przez policję pod zarzutem gwałtu na 23-letniej kobiecie - poinformowała podlaska policja.

źródło: wp.pl
Szef PiS dla DZIENNIKA: Kaczyński: Nie odmówię Tuskowi spotkania
Gdyby rzeczywiście Donald Tusk chciałby ze mną się spotkać i porozmawiać w jakiejś sprawie merytorycznej, to ja nie odmawiam - zapewnia w rozmowie z DZIENNIKIEM prezes PiS, Jarosław Kaczyński. "Ale przecież są telefony. Kiedy ja byłem premierem i mimo ataków chciałem z nim porozmawiać, to nie szukałem żadnych pośredników. I było zupełnie spokojnie" - mówi zdziwiony faktem, że premier prosi prezydenta o pomoc w zorganizowaniu takiego spotkania.

Premier zamawia drogą usługę: Tusk zapłaci 100 tys. zł za wywieszenie flagi
Ile kosztuje zawieszenie flagi? Ile jest warte to, by nie wisiała ona do góry nogami? Zdaniem premiera Donalda Tuska za taka usługę warto zapłacić aż 100 tys. zł - donosi "Newsweek". Tyle bowiem zapłaci Kancelaria Premiera prywatnej firmie za wywieszanie flag z okazji wizyt zagranicznych gości.

Woli samoloty rządowe: Tusk jednak nie lata rejsowymi kursami
Na początku kadencji premier Donald Tusk zapowiadał, że - by odciążyć budżet - z samolotów rządowych przesiądzie się do rejsowych. Jednak z szumnych zapowiedzi nic nie wyszło. TVP Info obliczyła, że na 23 służbowe podróże szef rządu tylko czterokrotnie korzystał z usług komercyjnych linii lotniczych

Były minister grozi procesami: Cytujesz Ziobrę? Zostaniesz pozwany
Pozwę do sądu każdego, kto będzie cytował moje słowa - zapowiada Zbigniew Ziobro. Chodzi o słynne już zdanie o kardiochirurgu Mirosławie G.: "już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie". Były minister sprawiedliwości przekonuje, że zdanie to zostało wyrwane z kontekstu, a to wywołało "nagonkę prasową" - twierdzi TVP Info.

"Nie ma i nie będzie żadnych konfliktów": Koalicja bagatelizuje starcie Pitery i Kłopotka
Julia Pitera zapowiada ujawnienie prawdziwej bomby, Eugeniusz Kłopotek z PSL mówi o politycznym samobójstwie posłanki PO. Czy tak ostry konflikt między politykami rządzących partii grozi krachem koalicji? Nie - odpowiadają zgodnie szefowie klubów. "Nie ma żadnych konfliktów i nie będzie między politykami PSL i PO" - zapewnia Zbigniew Chlebowski.

Zapowiedź premiera wzbudza emocje: Politycy: Euro w 2011 roku? To nierealne!
Prezydent, PiS i SLD domagają się, by premier przedstawił harmonogram wchodzenia Polski do strefy euro. Kilka dni temu Donald Tusk zapowiedział, że nową walutą będziemy płacić już za trzy lata. PiS jednak ostrzega: do tego potrzebna jest zmiana konstytucji. Opozycja przekonuje też, że wprowadzenie euro w 2011 roku jest raczej nierealne.

CBA uwiodło Sawicką?: Posłanka o agencie: Czułam jego podniecenie
Beata Sawicka, oskarżona o wzięcie łapówki od agenta CBA, niebawem stanie przed sądem. Była wpływowa posłanka PO przygotowała linię obrony, którą można streścić w ten sposób: "Zawsze byłam uczciwym człowiekiem. Jeśli zgrzeszyłam, to tylko dlatego, że przez wiele miesięcy namawiały mnie do tego służby IV RP" - pisze DZIENNIK.

źródło: dziennik.plDziennik Internautów

Statystyki


od 02 lutego 2007
głosów: 221719
wizyt: 1108781
odsłon: 2938789

Info o nowym tekście
RSS tekstów
RSS komentarzy

Evergreens


podsumowanie IV RP
wyjątkowy rok
historia jednego życia
zawiniło Webasto
podwórko

demokracja
jakiej Polski chcemy?
silna Polska?
Bóg Honor Ojczyzna
Powstanie Warszawskie
antykomunizm
PIS - prawica?
wolność
liberalizm

elektorat
polski katolicyzm
tradycja
patriotyzm
człowiek prosty
prawdziwy Polak
mentalność kanara

sprawiedliwość
propaganda sukcesu
normalne państwo
jest taki kraj
rewolucja moralna
socjotechnika

kult biedy
dwie wizje Polski
kartofel
tandeta
czytelnik uzależniony


Inni blogerzy piszą


blogi polityczne


Coś dla miłośników motocykli


Aprilia
Ducati
Honda
Kawasaki
Suzuki
YamahaO stronie | Linki | Kontakt | Impressum
© 2005 - 2008 www.matka-kurka.net
Blogi polityczne