ZalogujUżytkownikHasło
Rejestracja Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Wiadomości

Tekst 225 - 06 lipca 2006
"Patrioci" dostali laksacji po niemieckim artykule ! Profesor przyżył obóz!
Wszedłem na forum i widzę, że pionierzy z RM donoszą na intelektualistów, a w nocy palnuja celeować z procy w szyby Jankiela. Mamy tu jakiegoś Pawilka Morozowa z Lublina, jakąś młodzież kibicującą w sektorach żylety. "Za moich czasów" było to to nie do pomyślenia, aby młodzież i to taka mająca wyraźne problemy z promocją pyskowała do profesora. Przypominam absolwenci toruńskiej szkoły mediów i wszechpolska żyleto, że gdybyście przeżyli jeden dzień tego co w swoim życiu przeżył w obozach Bartoszewski mielibyście pełne gacie i Niemcowi wylizali pośladki za kawałek brukwi. Taki ten wasz cieplarniany patriotyzm, skopać anarchistę opluć geja, cała wasza polskość. Żyd powiadacie tak się składa, że ten Żyd ma więcej w sobie polskości niż wszyscy razem wzięci wygoleni na łyso pryszczaci kibice polskości. Niestety podstawowy poziom obsługi komputera może opanować nawet analfabeta wszechpolski, co widać w skali porażającej. Wygląda to tak jakby co najmniej dwa poprawczaki skrzyknęły sie i usiadły przed monitorami by bronić Polski za pomocą łomu i wytrycha. Żenujący to obraz, ale niestety ktoś tę `młodzież' wychował, rodzice na pewno nie, prawdopodobnie sms i spoty reklamowe. Kiedy patrzyłem na tę najnowsze dzieło GTW KC PiS, zastanawiałem sie do jakiego targetu ta sieczka jest skierowana, no i odnalazłem konsumentów reklam wyborczych prawych i sprawiedliwych.  

Ja tu gadu gadu, a nawet nie wiem czy widzieliście to samo co ja w naszej nowej rządowej TV? Chyba nie widzieliście, bo jakoś cicho jak propagandą zasiał. Skoro nie widzieliście to wam opowiem jak hartowała się stal IVRP. Publiczna rządowa od kilku dni nadaje agitki z lat 70, kiedy ścigaliśmy Australię w wydobyciu węgla w przeliczeniu na głowę kangura i zdeklasowaliśmy Aborygenów nie poprzez wydobycie, a pogłowie kangura. W tym filmiku porównywalnym z  
z Polska Kronika Filmową streszczającą Plenum KC PZPR, przedstawiono pewien wybór faktów i pobożnych życzeń. Okazała się, że GTW KC PiS po 8 miesiącach postawiła kraj na nogi i tak: `Na odcinku inflacji nastąpił wzmożony ruch w kierunku redukcji parametrów górnej granicy krańcowej, co zaowocowało spadkiem wskaźników minimalnych, do pułapu pożądanych wartości. W obszarze przemysłu ciężkiego przyrost okazał się być większym od zakładanego, stali i półfabrykatów wyprodukowaliśmy o 19 % więcej, miedzi i półfabrykatów o 15%, kruszywa o 10%, sera półtłustego o 14%, chudego o 10%'. Narrator tego obrazu propagandy sukcesu prawdopodobnie doszedł do wniosku, ze dobra w ojczyźnie nagromadziło sie tyle, że ktoś musi tego pilnować, przed zgniłym moralnie najeźdźcą europejskim. Celem ochrony mienia narrator wypuścił na ulice policjantów, to znaczy narrator stwierdził, że policjanci wyszli na ulicę i w zasadzie nie wiadomo, czy po to, by dołączyć do lekarzy, nauczycieli, górników i młodzieży szkolnej, czy by wymienione grupy usunąć. To tyle o strzałach z Aurory. Teraz może zaserwujmy jakieś serum dla tego obrazu jak z okładki broszury Świadków Jehowy. Inflację mamy najniższą w Europie dzięki konsekwentnej polityce największego wroga IVRP Leszka Balcerowicza, trzeba być wyjątkowo bezczelnym, w dodatku liczyć sie z ewidentnym analfabetyzmem własnych wyborców, aby wciskać im papkę o zdławionej inflacji przez obóz hucpiarzy. Inflacja to również zasługa NBP i jego szefów najpierw Gronkiewicz, teraz Balcerowicza. Tyle o inflacji. Wzrost gospodarczy to spadek po Belce i Hausnerze, dzięki tym panom, którzy do moich ulubieńców nie należą, niejaki Marcinkiewicz, za AWS doradca Buzka w obszarze, jak rozwalić resztki polskiej gospodarki, może teraz sprzedawać głodne kawałki o sukcesie gospodarczym. Policjanci, którzy wyszli na ulice, to juz poziom tak niskiej agitacji, że trudno dobrać racjonalne kontrargumenty, to informacja typu UFO wylądowało w Radomiu, albo Matka Boska pokazała się na szybie bloku w Jarocinie.  

Nie ma w tym dziele propagandy ani słowa jakimi to technikami IVRP doszła do takich wskaźników. Jakie ustawy gospodarcze lub inne zapisy doprowadziły do najniższej inflacji w Europie i wzrostu w przemyśle. Nie ma słowa o produkcji 3 mln domów z wielkiej płyty, nie ma słowa o stołówkach dla głodnych dzieci, bo jak ma być mowa o głodzie i bezdomnych w kraju mlekiem i policjantami płynącym. Zamiast tych wszystkich obietnic mamy na końcu  apogeum bezczelności w formie i treści następującej; `my dotrzymujemy słowa'. Od kilku miesięcy obserwuje spektakularny pojedynek miedzy wyborcami GTW KC PiS i Platformy, pojedynek jest na inteligencję, wykształcenie, myślenie, obycie i w ogóle światowość. Po obejrzeniu tej propagandowej brei stwierdzam jednoznacznie i ponad wszelką wątpliwość, że politycy GTW KC PiS sami wystawiają notę swoim wyborcom. GTW KC PiS zakłada, że ich elektorat to kompletni analfabeci, bez dostępu do zdobyczy cywilizacji, takich jak: prąd elektryczny, prasa, TV, internet. Mało tego GTW KC PiS jest pewny, że poziom inteligencji jego elektoratu jest bliski zera, bo jak inaczej wyjaśnić wyjątkową bezczelność i prostactwo kampanii wyborczej opartej na wciskaniu takiego miałkiego bełkotu. Każdy inteligentny obywatel, bez względu na sympatie polityczne, który odebrał jakieś wykształcenie i potrafi wprowadzić swój mózg choćby w stan pozorów analizy wydarzeń, odebrałby ten filmik jako policzek, jako spluniecie w twarz. W tym momencie większość pewnie odetchnie z ulgą wyciągając wniosek, że skoro politycy GTW KC PiS obrażają własnych wyborców, nie maja szans na wygraną. Niestety bardziej mylnego wniosku nie można wyciągnąć. Prawda jest dramatyczna wyborcy GTW KC PiS nie maja pojęcia o tym, że są obrażani co więcej, oni wyjdą na ulicę i policzą policjantów, doliczą do dwóch i znajda potwierdzenie sukcesu IVRP. Po takim potwierdzeniu liczebności policji, o inflacji i wzroście w przemyśle nikt nie będzie pamiętał, a jeśli nawet to kto to policzy, `za mało naszej szkoły tatka' jak braty mówią, że zdławili, to musi zdławili.


Matka_Kurka 2006-07-06 21:27

Głosów: 127
URL do tego tekstu:
http://www.matka-kurka.net/post/?p=225
Głosuj             Wyślij na e-mail              link do onet.pl


Wasze komentarze do tego tekstu
 Wątki   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń 
Nie ma jeszcze komentarzy
Napisz nowy wątek Dodaj nowy wątek

Forum


15.09.2008, 01:51 jajakoja Zobacz ostatni post
na wątku: Dlatego że przeżył rządy Kaczyńskich

Fraszki Petrosa
Pan Tarejusz

Czat

rozmawia:
estimado


Wiadomości dnia
Ławrow: użyłem niecenzuralnego słowa, ale cytując kogoś innego

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow przyznał w niedzielę, że użył niecenzuralnego słowa w rozmowie z szefem brytyjskiego MSZ Davidem Milibandem, ale był to tylko cytat z czyjejś opinii o prezydencie Gruzji.


"Der Spiegel": Saakaszwili okłamał Zachód

W Waszyngtonie narasta podejrzliwość, że prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili to hazardzista, który sam wywołał krwawą pięciodniową wojnę na Kaukazie i bezczelnie okłamał Zachód - pisze niemiecki tygodnik "Der Spiegel".


Ziobro: nie nazwałem doktora mordercą

Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapewnił, że nie zamierza pozywać za dokładne cytowanie jego słów o doktorze Mirosławie Garlickim. Jak wyjaśnił wcześniejsze doniesienia tvp.info wynikały z "nieporozumienia w prywatnej rozmowie z dziennikarzem" serwisu.


Gosiewski chce od Pitery 100 tys. zł zadośćuczynienia

Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Przemysław Gosiewski zapowiedział na antenie Radia Kielce, że pozwie do sądu Julię Piterę. Poseł będzie się domagał, by minister Pitera wpłaciła 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz Caritas Polska. Uważa, że byłby to właściwy akt przeprosin.


W różnych miejscach Suwałk podpalano cztery samochody

Cztery samochody spłonęły, a jeden został uszkodzony w nocy z soboty na niedzielę w Suwałkach - poinformował Jacek Dobrzński, rzecznik podlaskiej policji.


Kościół anglikański przeprasza Karola Darwina

Kościół anglikański postanowił przeprosić Karola Darwina za to, że "źle interpretował" jego teorię ewolucji i zachęcał innych do jej ignorowania i odrzucenia - podał na swej stronie internetowej brytyjski dziennik "Daily Telegraph".


Szukała pracy; została zgwałcona przez dyrektora?

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sejnach Jacek K. został w sobotę zatrzymany przez policję pod zarzutem gwałtu na 23-letniej kobiecie - poinformowała podlaska policja.

źródło: wp.pl
Szef PiS dla DZIENNIKA: Kaczyński: Nie odmówię Tuskowi spotkania
Gdyby rzeczywiście Donald Tusk chciałby ze mną się spotkać i porozmawiać w jakiejś sprawie merytorycznej, to ja nie odmawiam - zapewnia w rozmowie z DZIENNIKIEM prezes PiS, Jarosław Kaczyński. "Ale przecież są telefony. Kiedy ja byłem premierem i mimo ataków chciałem z nim porozmawiać, to nie szukałem żadnych pośredników. I było zupełnie spokojnie" - mówi zdziwiony faktem, że premier prosi prezydenta o pomoc w zorganizowaniu takiego spotkania.

Premier zamawia drogą usługę: Tusk zapłaci 100 tys. zł za wywieszenie flagi
Ile kosztuje zawieszenie flagi? Ile jest warte to, by nie wisiała ona do góry nogami? Zdaniem premiera Donalda Tuska za taka usługę warto zapłacić aż 100 tys. zł - donosi "Newsweek". Tyle bowiem zapłaci Kancelaria Premiera prywatnej firmie za wywieszanie flag z okazji wizyt zagranicznych gości.

Woli samoloty rządowe: Tusk jednak nie lata rejsowymi kursami
Na początku kadencji premier Donald Tusk zapowiadał, że - by odciążyć budżet - z samolotów rządowych przesiądzie się do rejsowych. Jednak z szumnych zapowiedzi nic nie wyszło. TVP Info obliczyła, że na 23 służbowe podróże szef rządu tylko czterokrotnie korzystał z usług komercyjnych linii lotniczych

Były minister grozi procesami: Cytujesz Ziobrę? Zostaniesz pozwany
Pozwę do sądu każdego, kto będzie cytował moje słowa - zapowiada Zbigniew Ziobro. Chodzi o słynne już zdanie o kardiochirurgu Mirosławie G.: "już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie". Były minister sprawiedliwości przekonuje, że zdanie to zostało wyrwane z kontekstu, a to wywołało "nagonkę prasową" - twierdzi TVP Info.

"Nie ma i nie będzie żadnych konfliktów": Koalicja bagatelizuje starcie Pitery i Kłopotka
Julia Pitera zapowiada ujawnienie prawdziwej bomby, Eugeniusz Kłopotek z PSL mówi o politycznym samobójstwie posłanki PO. Czy tak ostry konflikt między politykami rządzących partii grozi krachem koalicji? Nie - odpowiadają zgodnie szefowie klubów. "Nie ma żadnych konfliktów i nie będzie między politykami PSL i PO" - zapewnia Zbigniew Chlebowski.

Zapowiedź premiera wzbudza emocje: Politycy: Euro w 2011 roku? To nierealne!
Prezydent, PiS i SLD domagają się, by premier przedstawił harmonogram wchodzenia Polski do strefy euro. Kilka dni temu Donald Tusk zapowiedział, że nową walutą będziemy płacić już za trzy lata. PiS jednak ostrzega: do tego potrzebna jest zmiana konstytucji. Opozycja przekonuje też, że wprowadzenie euro w 2011 roku jest raczej nierealne.

CBA uwiodło Sawicką?: Posłanka o agencie: Czułam jego podniecenie
Beata Sawicka, oskarżona o wzięcie łapówki od agenta CBA, niebawem stanie przed sądem. Była wpływowa posłanka PO przygotowała linię obrony, którą można streścić w ten sposób: "Zawsze byłam uczciwym człowiekiem. Jeśli zgrzeszyłam, to tylko dlatego, że przez wiele miesięcy namawiały mnie do tego służby IV RP" - pisze DZIENNIK.

źródło: dziennik.plDziennik Internautów

Statystyki


od 02 lutego 2007
głosów: 221719
wizyt: 1108781
odsłon: 2938789

Info o nowym tekście
RSS tekstów
RSS komentarzy

Evergreens


podsumowanie IV RP
wyjątkowy rok
historia jednego życia
zawiniło Webasto
podwórko

demokracja
jakiej Polski chcemy?
silna Polska?
Bóg Honor Ojczyzna
Powstanie Warszawskie
antykomunizm
PIS - prawica?
wolność
liberalizm

elektorat
polski katolicyzm
tradycja
patriotyzm
człowiek prosty
prawdziwy Polak
mentalność kanara

sprawiedliwość
propaganda sukcesu
normalne państwo
jest taki kraj
rewolucja moralna
socjotechnika

kult biedy
dwie wizje Polski
kartofel
tandeta
czytelnik uzależniony


Inni blogerzy piszą


blogi polityczne


Coś dla miłośników motocykli


Aprilia
Ducati
Honda
Kawasaki
Suzuki
YamahaO stronie | Linki | Kontakt | Impressum
© 2005 - 2008 www.matka-kurka.net
Blogi polityczne