ZalogujUżytkownikHasło
Rejestracja Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Wiadomości

Tekst 1421 - 25 maja 2008
Boże błogosław Premierowi Tuskowi i chroń nas przed każdym byłym i obecnym z PiS
Mówiłem przez dwa dni, że to wewnętrzny problem marności tej samej partii. Premier PiS lub prezydent PiS, za tę akcję powinien siedzieć, albo przynajmniej uważać w zawiasach. Wszystko to są ludzie z jednego pnia, jeden korzeń. To są wszystko ludzie narodowi, katoliccy i każdy chce mieć po 11 dzieci bez próbówki i robotę jak kto da lekką za dobre pieniądze. Kto raz był w PiS, on już na całe życie będzie przesiąknięty tchórzem, podsłuchem, wykańczaniem kolegów. Pamiętacie jak to było za PiS? Kubica ledwie jeździł, no może z wyjątkiem tych startów, gdzie akurat wyrzucano Dorna, albo próbowano wsadzić Kaczmarka.

A dziś, nie ten chłop, jak tylko nasz premier Donald Tusk zbudował swój przełomowy gabinet, nasz champion poczuł ile jest wart i bez kompleksów, nienajlepszym samochodem, kręci najlepsze czasy. Takich cudów mogę podać więcej, ksiądz naukowiec zdobył prestiżową nagrodę, nasze siatkarki idą jak burza i tylko koalicja PiS SO LPR może im zawalić drogę do Pekinu. Inne życie pod rządami liberalno-konserwatywnej partii, aż się chce żyć i duma rozpiera, że w końcu Polska liczy się na świecie jako potęga. Idziemy z podniesiona głową i nikomu się nie kłaniamy, Putin i Miedwiediew czują respekt, licz się z nami Angela Merkel, a Francuzi korzystają z okazji do milczenia.

W tych okolicznościach przyrody nie chce mi się wierzyć, że zgnuśnienie przede wszystkim przegranych wyborców, ale i polityków PiS, było czymś więcej niż wykreowanymi złymi emocjami, takimi na pokaz złymi. Jestem głęboko przekonany, że politycy PiS dziękują Bogu, za ściągnięcie z nich brzemienia władzy, do której ani się nie nadawali, ani nie potrafili sprawować, wyborcy PiS tryskają radością, że w końcu rządzeniem Polską zajęli się patrioci, prawdziwy Polacy i przede wszystkim fachowcy. Jak kraj długi i szeroki nie znajdziesz sioła, gdzie nie chwalonoby nowej władzy i Bogu nie dziękowano za ten dar jaki spłynął na polską ziemię.

Wprawdzie nie jestem osobą głęboko wierząca, ale jak patrzę na trzecią już z rzędu społeczną inicjatywę w naszej gminie, aby w intencji zdrowia i powodzenia Donalda Tuska pójść na Jasną Górę i pomodlić się za tego wielkiego Polaka, to aż się waham, czy nie wrócić na łono Kościoła. Łza się w oku kreci, długie 19 lat czekaliśmy na rząd o takiej charyzmie i skuteczności. Nasi wielcy przodkowie, Jagiełło, Piłsudski, Kardynał Wyszyński, Jan Paweł II, ofiary Katynia, Dzieci Wrześni i Warszawskie Dzieci, mogą dziś powiedzieć sobie: Warto było cierpieć i przelewać krew, aby ujrzeć taką Polskę, Polskę Donalda Tuska i prawdziwych patriotów z PO. Warto było w esbeckich więzieniach znosić tortury, warto było w lasach kryć się i walczyć z bolszewicką nawałnicą. Męczeńska śmierć księdza Popiełuszki, bohaterska śmierć górników w stanie wojennym, heroizm studentów Pyjasa i Przemyka, to wszytko dziś nabiera nowych znaczeń, znaczeń ofiary, która przyniosła wolność pod sztandarami liberalnej, patriotycznej, polskiej partii PO.

Ofiary z Legnickiego Pola, bohaterzy broniący Częstochowy przed szwedzkim potopem, 1000 lat polskiego chrześcijaństwa, rozbiory, germanizacja, wynarodowienie, oto nasza scheda, nasze skołatane bohaterskie serca, cumujące na przystani sukcesu, patriotyzmu i dobrobytu, znalazły ukojenie na Platformie Obywatelskiej, gdzie w końcu Polak poczuł się dumnym obywatelem świata. O taką Polskę modliły się pokolenia, dla takiej Polski uczy się nasza młodzież, w takiej Polsce chcą umrzeć nasi weterani. Boże pobłogosław premiera Tuska i wszystkich ministrów ciężko pracujących dla naszego wspólnego dobra, niech Duch Święty i pamięć o naszych wielkich Rodakach doda sił temu wielkiemu Polakowi i nam wszystkim wyborcom PO, prawdziwym Polakom, bohaterom naszych czasów.

PS - Ten tekst rodził się we mnie i czekał na odpowiednią okazję. Jutro Dzień Matki, a Matka to Ojczyzna. Oto mój prezent dla Ciebie Matko Polsko Ojczyzno Moja, Ojczyzno Nasza. Te piękne słowa złożył krwisty Polak Matka Kurka, Boże daj nam więcej takich jak ja.

PS-2 - Czy już wiecie kochani przyjaciele z PiS za co was większość normalnych Polaków nienawidzi i dlaczego większości Polaków niedzielny rosół podchodzi pod grdykę na widok i słuch waszych deklaracji?

Matka_Kurka

Głosów: 257
URL do tego tekstu:
http://www.matka-kurka.net/post/?p=1421
Głosuj         Wyślij na e-mail         link do onet.pl


Piszesz ciekawego bloga?
Znasz ciekawego bloga?

Wpisz go na listę blogów politycznych!
Wpisy z tego bloga pojawią się wówczas na Komentarze.eu.


Najpopularniejsze dziś


Amazonia w weekend
Renata Rudecka-Kalinowska
Azrael – zwykłe pisanie
ŚWIAT Z PERSPEKTYWY MUCHY...
Podpatrzone z boku
Blog de Bart
Nieustraszeni Łowcy Komuchów
Klub KiK
PiS&Love;
Notes Brochy


Statystyki
Czytaj też!
Fraszki Petrosa
Pan Tarejusz


Wiadomości dnia
"Panowie Zemke i Napieralski muszą nauczyć się czytać ze zrozumieniem"

Poseł PO Sebastian Karpiniuk, odnosząc się do sobotnich zastrzeżeń polityków Lewicy do projektu PO w sprawie odebrania przywilejów emerytalnych funkcjonariuszom organów bezpieczeństwa PRL, powiedział, że powinni oni "nauczyć się czytać ze zrozumieniem".

[ więcej... ]


O.Rydzyk: jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie

Jako kolejną szykanę odebrał o. Tadeusz Rydzyk decyzję o odesłaniu przez MSWiA wniosku o zgodę na publiczną zbiórkę funduszy na wiercenia geotermalne w Toruniu. Jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie - ocenił redemptorysta.

[ więcej... ]


MON: prezydenta nie zaproszono, bo miał być w ONZ

Do prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie wysłano zaproszenia na ćwiczenia Anakonda 2008, wiedząc, że w tym czasie będzie on brał udział w sesji ONZ - powiedział rzecznik prasowy MON Robert Rochowicz.

[ więcej... ]


ONZ wzywa Iran do wstrzymania programu nuklearnego

Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła jednomyślnie czwartą już rezolucję wzywającą Iran do wstrzymania programu nuklearnego, lecz nie nałożyła na ten kraj nowych sankcji.

[ więcej... ]


Szczecińscy lekarze przyszyli 10-latkowi rękę

Szczecińscy lekarze przyszyli rękę 10- letniego chłopca, którą stracił, gdy przypadkowo włożył ją do siewnika. Do wypadku doszło we wsi Głodowo podczas prac polowych.

[ więcej... ]


KE zakazała importu chińskiej żywności do Europy

Komisja Europejska (KE) wprowadziła w sobotę zakaz importu chińskich produktów żywnościowych zawierających mleko w proszku w związku ze skandalem ze skażonym mlekiem.

[ więcej... ]


Zawalił się narożnik zamieszkanej kamienicy w Gliwicach

Narożnik dwukondygnacyjnej zamieszkanej kamienicy zawalił się w sobotę po południu w Gliwicach. Nikomu nic się nie stało, z budynku ewakuowano 12 rodzin.

[ więcej... ]

źródło: wp.pl
Jarosław Kaczyński usłyszał warunki: Dorn: Albo sąd, albo przeprosiny
Ludwik Dorn wysłał pismo przedprocesowe do Jarosława Kaczyńskiego. Oczekuje na oficjalne przeprosiny. Jeśli ich nie otrzyma, prezes PiS znajdzie się sytuacji pozwanego. Przed sądem będzie się tłumaczył ze swoich ostrych słów na temat życia osobistego byłego marszałka - pisze DZIENNIK. [ więcej... ]


Nowy zgrzyt między Kaczyńskim i rządem: Minister nie zaprosił prezydenta na manewry
Zwierzchnik sił zbrojnych, prezydent Lech Kaczyński nie dostał zaproszenia na największe wojskowe ćwiczenia "Anakonda 2008". "To ogromny skandal" - komentuje to zdarzenie Aleksander Szczygło, były szef Kancelarii Prezydenta i były szef MON. Jego zdaniem, zaproszenie dla prezydenta nie zginęło przypadkowo. "Celowo go nie wysłano" - mówi. MON twierdzi, że to "szukanie dziury w całym". [ więcej... ]


Powstała nowa partia "Polska XXI": Prezydent Wrocławia chce rządzić całym krajem
Najpierw był portal w internecie. Teraz czas na partię. Powstał Ruch Obywatelski "Polska XXI". Na jego czele stanął prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, który nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich. Wśród inicjatorów są także były wiceprezes PiS, obecnie poseł niezrzeszony Kazimierz M. Ujazdowski i politolog dr Rafał Matyja. [ więcej... ]


PiS atakuje Donalda Tuska:: "Mówiąc o euro, premier dał komuś zarobić"
Premier, mówiąc o wprowadzeniu waluty euro w 2011 roku, dał komuś okazję do zbicia majątku na giełdzie - oskarża poseł PiS Joachim Brudziński. Donalda Tuska krytykuje też Kancelaria Prezydenta. "Euro nie jest panaceum na bolączki gospodarcze" - mówi szef Kancelarii Piotr Kownacki. Według obu polityków, najwcześniejsza możliwa data naszego przejścia na euro to odległy rok 2015. [ więcej... ]


Za publikację raportu: Były szef WSI chce pozwać prezydenta
"Rozważam złożenie pozwu przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu" - powiedział w RMF FM były szef WSI generał Marek Dukaczewski. Chodzi o publikację raportu w sprawie Wojskowych Służb Informacyjnych i szkody, jakie - zdaniem Dukaczewskiego - wynikły z jego publikacji. [ więcej... ]


Kto ujawnił raport o CBA?: Pitera ma siedmiu podejrzanych
Julia Pitera zastanawia się, czy skierować do prokuratury sprawę wycieku danych zawartych w raporcie o CBA. Treść dokumentu ujawniła stacja TVN24. Kto mógł ujawnić informacje? Zdaniem Pitery, jest to członek Komisji do Spraw Służb Specjalnych, a jest w niej dokładnie siedem osób! Treść raportu znała też sama minister i premier. [ więcej... ]


Poseł PiS o polityce, angielskim i gramatyce: Ziobro: Tusk to typ "pustaka"
Wśród polskich polityków zaczyna być modny typ PR-owca pustaka, czyli człowieka, który jest w środku pusty, nie ma właściwie żadnych przekonań poza jednym: że trzeba uważnie obserwować sondaże. Najlepszym przykładem takiego typu "pustaka" jest premier Donald Tusk - mówi Zbigniew Ziobro. [ więcej... ]

źródło: dziennik.pl

Coś dla miłośników motocykli


Aprilia
Ducati
Honda
Kawasaki
Suzuki
Yamaha


Oświetlenie awaryjne
Mieszkania PłockLinki | Kontakt | Impressum
© 2005 - 2008 www.matka-kurka.net
Blogi polityczne