Poinformuj się o nowym tekście
Abonuj RSS
dla mobilnych:
lajt.matka-kurka.net

głosów: 154503
wizyt: 825092
odsłon: 2103114

Podsumowanie IV RP
Wyjątkowy rok
Historia jednego życia
Zawiniło Webasto
Podwórko

elektorat
polski katolicyzm
człowiek prosty
prawdziwy Polak
kompromitacja
patologia
manipulacja
mentalność kanara

raport wsi
nocna zmiana
stan wojenny
seks afera
lustracja
dyplomacja
gospodarka
prowokacja

kartofel
tandeta
choroba
w pewnej wsi
kuchnia staropolska
spowiedź
czytelnik uzależniony

Archiwum

2008
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2005
Grudzień
Listopad
Październik


prowokacja


PiS już przygotowuje śledztwo w tej sprawie! To oczywista esbecka prowokacja!
Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości, że którykolwiek z członków sekty zwanej IVRP, wyrazi skruchę i będzie przepraszał, to juz wie, ze nie tylko nie będzie przeprosin, ale będzie obrzydliwy spektakl, będzie żałosny skowyt o esbeckiej prowokacji. Zacznie się plucie nam wszystkim w twarz i dalsze moralizowani PiS, dalsze opowiadanie o esbeckich układach. Nie ważne co widzieliśmy wszyscy, do tego potrzebna jest interpretacja PiS, aby Polacy nie okazali się szubrawcami, bo przecież to Polacy będą szubrawcami jeśli odrzucą wersję wydarzeń PiS. Gdyby którykolwiek z posłów sekciarzy miał taki materiał na którakolwiek partię, ci szaleńcy dokonaliby przewrotu i zaczęli rządzić jak azjatyckie junty. Jedno jest pewne ci ludzie nie odejdą sami, będą robić wszystko, aby urwać łeb sprawie i obrócić kota ogon w druga stronę. Przecież oni juz szykują śledztwo, ale wicie co będzie jego przedmiotem? Nie korumpowanie przestępców z SO, przez kramarzy z PiS, a ściganie układu i ewidentnej esbeckiej prowokacji. Tym dulskim cwaniakom trzeba pomóc odejść. Jeśli nie zachowają resztek przyzwoitości i nie złoża mandatów natychmiast, a chyba nieliczni wierzą, że stać będzie na to kramarzy z PiS, naszym obowiązkiem będzie sprowadzić rewolucjonistów moralnych na ziemię. Nigdy na ulicę nie wychodziłem, to nie moje metody na głoszenie poglądów, ale teraz cynicy i kramarze z PiS nie pozostawiają mi złudzeń. Trzeba wyjść na ulicę, trzeba wyjść w jak największej liczbie, tak aby poczuli oddech na sowich plecach, aby nogi im się ugięły i padli na kolana, ci ludzie nie są zwykłymi cynicznymi politykami, do tego się przyzwyczaiłem, to są chorzy ludzie, chorzy na władze absolutną i za wszelką ceną, to jest komunizm w czystej postaci. Dlatego z obrzydzeniem, przełamując wstyd wyjdę na ulicę, nie będę rzucał jajkami i darł szat wznosząc patriotyczne hasła, wyjdę bez słowa komentarza, bo pokazać, ze z tymi arcykapłanami urządzającymi Polakom codzienne czarne msze nie chce mi się gadać. Będzie mi raźniej i łatwiej to znieść jeśli znajda sie ludzie, którzy zechcą mi towarzyszyć we wspólnej niedoli.
To co widzieliśmy wszyscy nie jest dla mnie najmniejszym zaskoczeniem, tak wygląda polityka i tylko naiwnym cynicy z PiS sprzedali rewolucję moralną. Skąd się biorą cielęce parówki? Większość odpowie ze sklepu, bo to oczywiste. Tymczasem cielęce parówki biorą się z cielaczka. Trzeba wziąć małą krówkę lub byczka, odciąć mu głowę, wypruć trzewia, zdjąć skórę, rozczłonkować korpus, włożyć do maszyny mielącej kopyta, uszy, oczy, dodać trochę przypraw i ładnie opakować. Taki jest cykl produkcyjny parówek, a uprawianie polityki od kuchni wygląda jeszcze gorzej. Jednak pewnego dnia wyszedł moralista Kurski, święty Bielan, święty Kamiński i święci Kaczyńscy, którzy powiedzieli Polakom, parówki cielęce powstają z sałaty i kiszonej kapusty, nikt tu nikogo nie zabija, nie leje się krew, my będziemy robić parówki nie brudząc sobie rąk. Kiedy kamera przemysłowa nagrała z detalami jak panowie nie maszyną, a brudnymi łapami i nie cielęce oczy z kopytami, a stare gumowce, brud zza paznokci, zużyty papier toaletowy mielą w jedna breję i tego się nawet nie pakuje elegancko, a owija w gazetę i sprzedaje jak zwyczajną kiełbasę wyborczą.
Nie mam złudzeń posłanka Beger nie jest tu żadnym bohaterem, dramat polega na tym, że w tym procederze uczestniczyli rewolucjoniści moralni, których zdemaskowała pani z dwoma wyrokami na koncie, nie wspomnę już o tym, że sam fakt prowadzenie rozmów z tą panią jest poniżej wszelkiego poziomu. Byłem więcej niż pewien, że wyjdą talibowie z PiS i będą krzyczeć: `To co ty frajerska Polsko nie wiedziłaś jak sie robi politykę, bando naiwniaków', a zaraz potem doda, myślcie trochę to jest prowokacja esbecka..Wielu ludzi, którzy odwiedzają fora, to ludzie młodzi i właśnie tym chciałbym przekazać, że tak wyglądała Polska komunistyczna, dlatego z takim obrzydzeniem, każdy kto przeżył ten okres beznadziei patrzy na bezczelność i hipokryzję bigotów z PIS. Przecież oni wynieśli sztandary Bóg Honor Ojczyzna, nieśli obraz Matki Boskiej Królowej Polski, powoływali się na groby patriotycznych przodków i kupczyli od zakrystii tym towarem oferując go zwykłym doliniarzom politycznym. Kolejny raz w Polsce ludzie o moralności rakarza wycierają sobie gębę świętościami, by ogłupiając masy obłowić się władzą. Oni sami nie odejdą ich trzeba wziąć pod pachy, kulturalni i bez słowa wyprowadzić na śmietnik historii i przysypać gruba warstwą wapna. To mało przyjemna robota, ale trzeba ją wykonać, ciężko będzie ludziom kulturalnym i cywilizowanym wytłumaczyć, że innego sposobu nie ma, wiec powiem tylko, że nie ma innego sposobu, chyba że stanie się cud i ci mali ludzie odejdą sami, ja jednak w cuda nie wierzę.Matka_Kurka 2006-09-27 09:44
Głosów: 76
URL do tego tekstu: http://www.matka-kurka.net/post/?p=62

komentarze i post na forum onet.plGłosuj na ten tekst      Wyślij ten tekst na E-Mail  dlaczego MK pisze

dlaczego na jedno kopyto

do oburzonych

dlaczego Matka_Kurka

dlaczego takie nagłówki

eksperyment

Demokracja
Jakiej Polski chcemy?
Silna Polska?
Bóg Honor Ojczyzna
Powstanie Warszawskie
antykomunizm
PIS - prawica?
wolność
liberalizm

tradycja
patriotyzm
kult biedy
dwie wizje Polski
populizm
procedura
dyktatura
rewolucja październikowa
komunizm
dekomunizacja

sprawiedliwość
propaganda sukcesu
normalne państwo
jest taki kraj
rewolucja moralna
kontrasty IV RP
IV RP i media
socjotechnika
skrót myślowyZobacz co piszą blogerzy na najnowsze tematy:

wszystkie najnowsze


coś dla miłośników motocykli
Honda
Kawasaki
Suzuki
Yamaha