ZalogujU┐ytkownikHas│o
Rejestracja Rejestracja Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci Wiadomości

Impressum
Właściciel strony nie jest autorem tekstow i nie odpowiada za ich treść. Wszystkie teksty znajdują się w identycznej treści na forum onet.pl. Teksty publikowane są na tej stronie za uprzejmym zezwoleniem autora. Wszelkie zapytania do właściciela strony w celu uzyskania danych personalnych autora tekst´┐Żw są bezcelowe, ponieważ właściciel strony tych danych nie posiada.

Strona zarejestrowana jest poza terytorium Polski i nie podlega polskiemu prawu prasowemu.
Nowy blog


blogi polityczne
Czat

nikt nie rozmawiaEvergreens


podsumowanie IV RP
wyjątkowy rok
historia jednego życia
zawiniło Webasto
podw´┐Żrko

demokracja
jakiej Polski chcemy?
silna Polska?
B´┐Żg Honor Ojczyzna
Powstanie Warszawskie
antykomunizm
PIS - prawica?
wolność
liberalizm

elektorat
polski katolicyzm
tradycja
patriotyzm
cz´┐Żowiek prosty
prawdziwy Polak
mentalno´┐Ż´┐Ż kanara

sprawiedliwość
propaganda sukcesu
normalne pa´┐Żstwo
jest taki kraj
rewolucja moralna
socjotechnika

kult biedy
dwie wizje Polski
kartofel
tandeta
czytelnik uzależniony


Wiadomości dnia
Prezydent b´┐Żdzie przes´┐Żuchany ws. rozmowy z Sikorskim?

Prezydent Lech Kaczy´┐Żski zostanie wezwany na ´┐Żwiadka w ´┐Żledztwie dotycz´┐Żcym mo´┐Żliwo´┐Żci ujawniania tajemnicy pa´┐Żstwowej - podaje RMF FM. Chodzi o przeciek z lipcowej rozmowy ministra Rados´┐Żawa Sikorskiego z prezydentem na temat szczeg´┐Ż´┐Żw negocjacji w sprawie tarczy antyrakietowej. Katarzyna Szeska, rzeczniczka prokuratury okr´┐Żgowej w Warszawie, powiedzia´┐Ża, ´┐Że przes´┐Żuchane zostan´┐Ż osoby uczestnicz´┐Żce w rozmowie.


Wstrz´┐Żsaj´┐Żce relacje polskich ´┐Żo´┐Żnierzy w Iraku

W polskim kontyngencie wojskowym w Iraku wrze. ´┐Żo´┐Żnierzom obiecano, ´┐Że po p´┐Żrocznym pobycie na misji b´┐Żd´┐Ż mogli wraca´┐Ż do kraju. Tymczasem wi´┐Żkszo´┐Ż´┐Ż z nich jest tam ju´┐Ż dziewi´┐Żty miesi´┐Żc. Niekt´┐Żrzy nie radz´┐Ż sobie psychicznie. Do Iraku pojecha´┐Ż naczelny psychiatra wojskowy - pisze "Dziennik". Takiego bagna jak na tej misji, to ja dawno nie widzia´┐Żem. By´┐Żo niebezpiecznie, dosz´┐Żo do tego, ´┐Że ludzie wyci´┐Żgali do siebie bro´┐Ż - relacjonuje jeden z ´┐Żo´┐Żnierzy.


Palikot o obra´┐Żeniu prezydenta: powiedziane za du´┐Żo

Pose´┐Ż Platformy Obywatelskiej Janusz Palikot przyzna´┐Ż na antenie Radia Zet, ´┐Że stwierdzenie, i´┐Ż uwa´┐Ża prezydenta Lecha Kaczy´┐Żskiego "za chama" to by´┐Żo "powiedziane za du´┐Żo".


Prezydent i premier Pakistanu mieli zgin´┐Ż´┐Ż w Mariotcie?

Prezydent i premier Pakistanu mieli w sobot´┐Ż je´┐Ż´┐Ż kolacj´┐Ż w hotelu Marriott w Islamabadzie, kt´┐Żry w tym dniu zosta´┐Ż zniszczony w krwawym zamachu terrorystycznym - poinformowa´┐Ży pakista´┐Żskie ´┐Żr´┐Żd´┐Ża rz´┐Żdowe. W zamachu zgin´┐Ży 53 osoby.


Magdalena ´┐Żroda dla WP: katecheza na rozdro´┐Żu?

Coraz wi´┐Żcej licealist´┐Żw rezygnuje z lekcji religii. R´┐Żwnie´┐Ż rodzice przedszkolak´┐Żw poma´┐Żu przestaj´┐Ż zapisywa´┐Ż swoje pociechy na katechez´┐Ż. Coraz mniejszy zapa´┐Ż panuje w´┐Żr´┐Żd katechet´┐Żw: nie chc´┐Ż naucza´┐Ż, boj´┐Ż si´┐Ż, bo s´┐Ż o´┐Żmieszani. Czy to znaczy, ´┐Że w Polsce - ostoi katolicyzmu - zacz´┐Ży si´┐Ż procesy laicyzacji? Socjologowie twierdz´┐Ż, ´┐Że nie. Niezale´┐Żnie od fatalnego poziomu katechezy, nowoczesno´┐Żci, otwarcia na Europ´┐Ż, konsumpcjonizmu i rozlicznych, g´┐Ż´┐Żwnie pedofilskich, afer w´┐Żr´┐Żd kleru, Polska jest nadal krajem ludzi wiary. Mo´┐Że nie g´┐Ż´┐Żbokiej, ale bezdyskusyjnej. Jednak, czy ´┐Żwiecka szko´┐Ża powinna t´┐Ż wiar´┐Ż wzmacnia´┐Ż?


T´┐Żumaczy´┐Ż, ´┐Że nie chcia´┐Ż zabi´┐Ż - grozi mu do´┐Żywocie

20-letni Rafa´┐Ż I. przyzna´┐Ż si´┐Ż przed s´┐Żdem do zab´┐Żjstwa 57-letniego mieszka´┐Żca Kra´┐Żnika. T´┐Żumaczy´┐Ż, ´┐Że "nie chcia´┐Ż zabi´┐Ż". W Lublinie rozpocz´┐Ż´┐Ż si´┐Ż proces w tej sprawie.


Wszcz´┐Żto ´┐Żledztwo w sprawie tragedii we wraku Heweliusza

Prokuratura w Stargardzie Szczeci´┐Żskim wszcz´┐Ża ´┐Żledztwo w sprawie wypadku we wraku promu „Jan Heweliusz” - informuje RMF FM. W poniedzia´┐Żek grupa niemieckich ratownik´┐Żw zejdzie pod wod´┐Ż, by poszuka´┐Ż cia´┐Ża polskiego p´┐Żetwonurka, kt´┐Żry zagin´┐Ż´┐Ż we wraku jednostki.

źr´┐Żdło: wp.pl
´┐Żledztwo w sprawie przecieku: Prezydent stanie przed prokuratorem
Prezydent Lech Kaczy´┐Żski b´┐Żdzie wezwany na ´┐Żwiadka w ´┐Żledztwie dotycz´┐Żcym mo´┐Żliwo´┐Żci ujawnienia tajemnicy pa´┐Żstwowej - dowiedzia´┐Żo si´┐Ż nieoficjalnie radio RMF. Chodzi o przeciek ze s´┐Żynnej, lipcowej rozmowy ministra Rados´┐Żawa Sikorskiego z prezydentem na temat szczeg´┐Ż´┐Żw negocjacji w sprawie tarczy antyrakietowej.

Z czym kojarz´┐Ż nam si´┐Ż partie: PO pachnie bryz´┐Ż, dlatego wygrywa
Partia Donalda Tuska kojarzy si´┐Ż Polakom ze ´┐Żwie´┐Żym morskim zapachem, ale jest tak s´┐Żodka, ´┐Że a´┐Ż md´┐Ża. Ugrupowanie Kaczy´┐Żskich to za´┐Ż zapach zat´┐Żch´┐Żych pomieszcze´┐Ż, za to wok´┐Ż rozlegaj´┐Ż si´┐Ż piosenki Jacka Kaczmarskiego. Z najnowszych bada´┐Ż wynika, ´┐Że Polacy kieruj´┐Ż si´┐Ż ju´┐Ż g´┐Ż´┐Żwnie atrakcyjno´┐Żci´┐Ż polityk´┐Żw, barw´┐Ż ich g´┐Żosu i skojarzeniami, a nie tym, co m´┐Żwi´┐Ż i robi´┐Ż.

W´┐Żadys´┐Żaw Stasiak o rozmowie w Pa´┐Żacu : Szef BBN: Klatki to s´┐Ż w zoo
Nie milkn´┐Ż echa s´┐Żynnej ju´┐Ż rozmowy w d´┐Żwi´┐Żkoszczelnej "klatce" pomi´┐Żdzy prezydentem Kaczy´┐Żskim a szefem MSZ Rados´┐Żawem Sikorskim. "Wed´┐Żug mojej wiedzy, to klatki s´┐Ż w zoo" - m´┐Żwi w RMF FM szef Biura Bezpiecze´┐Żstwa Narodowego W´┐Żadys´┐Żaw Stasiak. I dodaje, ´┐Że o tajno´┐Żci danej rozmowy przes´┐Żdza jej tre´┐Ż´┐Ż.

Pose´┐Ż PO zn´┐Żw krytykuje: Palikot o aktach IPN: Spali´┐Ż to esbeckie szambo
Janusz Palikot nie przestaje atakowa´┐Ż prezydenta i IPN. Tym razem w Radiu ZET pose´┐Ż PO stwierdzi´┐Ż, ´┐Że je´┐Żli cen´┐Ż jego odej´┐Żcia z polityki jest odej´┐Żcie Lecha Kaczy´┐Żskiego, to jest got´┐Żw tak´┐Ż cen´┐Ż ponie´┐Ż´┐Ż. M´┐Żwi te´┐Ż, ´┐Że - wed´┐Żug niego - prezes IPN Janusz Kurtyka si´┐Ż "zdyskwalifikowa´┐Ż". I radzi, by jak najszybciej spali´┐Ż akta IPN, kt´┐Żre nazywa esbeckim szambem.

Nawet weto prezydenta tego nie zmieni: Chlebowski: PO nie planuje przyspieszonych wybor´┐Żw
Cho´┐Żby prezydent zablokowa´┐Ż nawet najwa´┐Żniejsze ustawy przygotowane przez rz´┐Żd, parlament i tak nie zostanie rozwi´┐Żzany - twierdzi przewodnicz´┐Żcy klubu parlamentarnego PO. "Platforma nie planuje przyspieszonych wybor´┐Żw" - zapewnia Zbigniew Chlebowski.

Prezydencki minister krytykuje rz´┐Żd: "Dorobek Tuska to dorobek t´┐Żumaczy"
Czy otoczenie premiera kreuje sztuczne konflikty z prezydentem, by odwr´┐Żci´┐Ż uwag´┐Ż opinii publicznej od braku osi´┐Żgni´┐Ż´┐Ż rz´┐Żdu? Tak twierdzi szef Kancelarii Prezydenta. I dodaje, ´┐Że ustawy, kt´┐Żre za kadencji tego rz´┐Żdu trafi´┐Ży do prezydenckiego podpisu, to wy´┐Ż´┐Żcznie dokumenty dostosowuj´┐Żce polskie prawo do norm unijnych. "To dorobek t´┐Żumaczy" - m´┐Żwi "Rzeczpospolitej" Piotr Kownacki.

Sonada´┐Ż GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej": Polacy: Za du´┐Żo prezydenta i Palikota w mediach
Co ´┐Ż´┐Żczy prezydenta Lecha Kaczy´┐Żskiego z pos´┐Żem Platformy Januszem Palikotem? "Polacy uwa´┐Żaj´┐Ż, ´┐Że obaj za cz´┐Żsto wyst´┐Żpuj´┐Ż w mediach" - wynika z sonda´┐Żu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej". Tak twierdzi 17 proc. z nas. Niewiele mniej, bo 15 proc., uwa´┐Ża, ´┐Że w mediach jest te´┐Ż za du´┐Żo premiera Donalda Tuska. "Ale a´┐Ż 2/3 Polak´┐Żw ocenia, ´┐Że jest go sam raz" - pisze "Rzeczpospolita".

źr´┐Żdło: dziennik.plDziennik Internaut´┐Żw

Inni blogerzy pisz´┐Ż


blogi polityczne


Coś dla miłośnik´┐Żw motocykli


Aprilia
Ducati
Honda
Kawasaki
Suzuki
YamahaO stronie | Linki | Kontakt | Impressum
© 2005 - 2008 www.matka-kurka.net
Blogi polityczne